Apartamenty w górach - Wieprz

lokalizacja: Wieprz, Polna

364 068 PLN

5 400 PLN / m2

Opis nieruchomości

Bez PCC i prowizji dla Biura.
Zarezerwuj już dziś - za 1% wartości mieszkania, a pozostałą kwotę uiścisz przy końcowej umowie notarialnej. Pozostało ostatnie mieszkanie z pierwszego etapu budowy. Rozpoczęcie drugiego etapu - marzec 2023.

W miejscowości Wieprz, powstaje kameralne osiedle mieszkań. Inwestycja ze względu na położenie blisko gór, ( do Korbielowa - Pilsko zaledwie 25km ) jest wymarzonym miejscem dla miłośników rekreacji, sportów zimowych i aktywnego wypoczynku.

Lokalizacja:
Wieprz, ( Wieprz nad rzeką Sołą, Gmina Radziechowy, w kotlinie Beskidu Śląskiego i Żywieckiego )
Idealny dojazd do drogi ekspresowej S1, powoduje ze w 25 minut z osiedla dojeżdża się do Bielska - Białej, a w 10 minut do Żywca.

Inwestycja: 
Urokliwe osiedle obejmuje 3 niezależne, wolnostojące budynki, w każdym po 4 lokale mieszkaniowe. (1 budynek oddany do użytku marzec 2023, pozostałe 2 będą gotowe do odbioru na wrzesień 2023)  W planach jest również zagospodarowanie terenu zielenią oraz ogrodzenie terenu. 
 
Układ mieszkania:
parter:

- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras
- łazienka
- przedpokój z klatką schodową
piętro:
- 3 sypialnie
- łazienka
- przedpokój

Dane Techniczne:
Budynek w technologii tradycyjnej, ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny 25 cm, ocieplenie styropian 20 cm, podłogowe centralne ogrzewanie, w każdym mieszkaniu znajduje się instalacja do montażu kominka. Okna 3 szybowe PCV, w kolorze grafitowym z możliwością założenia rolet zewnętrznych (extra płatne) Ogrzewanie centralne - gazowe, doprowadzone ze zbiornika na gaz z przygotowanym podejściem pod przyłącze sieci gazowniczej.

Cena:
- A1 mieszkanie 67,22 m2 - sprzedane
- A2 mieszkanie 76,06 m2 - sprzedane
- B2 mieszkanie 76,06 m2 - sprzedane
- B1 mieszkanie 67,42 - 364 068 pln  5400 pln/m2

Miejsce parkingowe do mieszkania 15 000 pln obligatoryjnie.  

Zapraszam serdecznie do kontaktu
Małgorzta Rzadkosz
600 420 843

Kontakt do opiekuna:

FHU. Ambiente Malgorzata Rzadkosz

Małgorzata Rzadkosz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.