Sprzedam dom w Senigalii nad Adriatykiem -Włochy

lokalizacja: Gabriella

170 000 EUR

1 306 EUR / m2

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ:
Parterowa ceglana willa położona w Senigallia na działce o powierzchni 507 m2 obejmująca podpiwniczenie wykorzystywane jako garaż o powierzchni 23 m2, zadaszony taras od frontu 10,50 m2 oraz mieszkanie o powierzchni użytkowej brutto 96,00 m2.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest na obrzeżach miasta Seniglia w miejscowości Gabriella połączonej z główną drogą w odległości około 5 km od centrum miasta, 900 m od morza; do lotniska w Anconie - Falconara jest 15 km.

DOM:
Budynek w kształcie prostokąta, z jedną kondygnacją naziemną, ma bezpośredni dostęp od drogi Ferriero, a otaczający go dziedziniec graniczy z trzech stron z innymi prywatnymi dziedzińcami i od frontu z drogą (od strony morza).
Działka ogrodzona z 4 stron ma powierzchnię 507 m2 i znajduje się na wysokości około 2 metrów od poziomu drogi od której oddzielona jest murem oporowym.

STAN NIERUCHOMOŚCI I DANE BUDOWLANE:
Dom wybudowany w 1967. Wewnątrz znajdują się: przedpokój, kuchnia, komórka, łazienka i trzy sypialnie oraz duży salon, od frontu posiada mały zadaszony taras, po prawej stronie w podpiwniczeniu pomieszczenie wykorzystywane jako garaż ok. 23 m2 oraz miejsce postojowe zewnętrzne na poziomie rampy wjazdowej zlokalizowane na poziomie ulicy, otoczone dziedzińcem z drzewami.

Stan budynku - do remotnu.

KRYTERIA , UWAGI oraz SZACOWANIA:
W celu jak najdokładniejszego ustalenia wartości handlowej nieruchomości przyjęto metodę porównawczą w odniesieniu do wartości wynikających z niedawnych kupna-sprzedaży nieruchomości o podobnym przeznaczeniu, powierzchni i lokalizacji.

WARTOŚĆ RYNKOWA: 170 000,00 EURO
(słownie: sto siedemdziesiąt tysięcy euro/00)


Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Kontakt do opiekuna:

FHU. Ambiente Malgorzata Rzadkosz

Małgorzata Rzadkosz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.