Włochy - wyjątkowa posiadłość ziemska na sprzedaż

lokalizacja: Mondolfo, San Lorenzo

8 000 000 EUR

73 EUR / m2

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu do sprzedania niepowtarzalną posiadłość ziemską z 3 budynkami ( powierzchnia budynków 1600 m2) we Włoszech, o nazwie "Villa Terni" . Powierzchnia terenu wynosi 11 ha z czego 8 ha jest przeznaczone pod zabudowę hotelowo-gastronomiczną, rekreacyjną i turystyczno-mieszkaniową, korty, baseny, pola golfowe. Aleja wiodąca do posiadłości wysadzona jest stuletnimi sosnami piniowymi, w parku rosną stuletnie dęby i drzewa oliwne.
(Naprzeciwko zjazdu z autostrady Marotta zostanie wybudowany outlet "Grandi Firme" o powierzchni około 40 000 m2)

18.05.2017 właściciel uzyskał zgodę z Urzędu Miasta na wybudowanie nad ziemią 3.921m2 powierzchni, wysokości 7m ( możliwość uzyskania zgody na 30% więcej) oraz na zgodę na wyburzenie istniejących budynków.

Położenie: Posiadłość znajduje się w miejscowości Mandolfo, regionie Marche (stolica Ankona) , w odległości 800m od zjazdu z autostrady Marotta - Mandolfo, podążając drogą A14 oraz 25km od lotniska Rafaeloo Sanzio w Falconara Marittima. Ze wzgórza posiadłości, rozciąga się widok na Morze Adriatyckie (1500m) aż do portu w Anconie.

Media: Teren jest uzbrojony w prąd, wodę i kanalizację.

Zapraszam serdecznie do kontaktu
Małgorzta Rzadkosz

Kontakt do opiekuna:

FHU. Ambiente Malgorzata Rzadkosz

Małgorzata Rzadkosz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.